Spotkanie z mieszkańcami gminy Grębków i Wierzbno

Opublikowano 14 luty 2017
 

Spotkanie z mieszkańcami gminy Grębków i Wierzbno na zaproszenie Pani Wicemarszałek Senatu Marii Koc i radnego powiatowego Pana Tadeusza Kota.

Uczestniczyli w spotkaniu również dyrektor Delegatury UW w Siedlcach Pan Marek Renik, kierownik węgrowskiego ARMiR Pan Artur Salach, kierownik KRUS Pan Adam Kowalczyk, Pani Anna Matusik, kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego w Węgrowie. Przekazaliśmy zgromadzonym informacje dotyczące sektoru rolnictwa w zeszłym i bieżącym roku. Było wiele pytań, na które odpowiadaliśmy. Część dotyczyła spraw samorządowych. W spotkaniu uczestniczył wójt Gminy Grębków Pan Bogdan Doliński oraz Burmistrz Łochowa Pan Robert Gołaszewski. Dziękuję wszystkim za przybycie a Panu Tadeuszowi Kotowi za organizację spotkania w którym uczestniczyło ponad 100 osób.

 

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.