Spotkanie opłatkowe

Opublikowano 24 grudzień 2012
 

We wtorek 18 grudnia Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak uczestniczył w dwóch spotkaniach opłatkowych. W południe, w siedleckim Starostwie miało miejsce świąteczne spotkanie samorządowców Powiatu Siedleckiego, pracowników Starostwa oraz gości zaproszonych. Poseł Grzegorz Wożniak podziękował Przewodniczącemu Rady Powiatu Siedleckiego Henrykowi Brodowskiemu oraz Staroście Zygmuntowi Wielogórskiemu za zaproszenie do wspólnego świętowania oraz powiedział "Gratuluję Państwu wielu widocznych sukcesów inwestycyjnych w mijającym roku. Życzę, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń i wielu  sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku". Po śpiewie kolęd, połamano się tradycyjnie opłatkiem i skosztowano potraw wigilijnych.

Na terenie powiatu garwolińskiego, spotkanie wigilijne odbyło się w Maciejowicach. W hali sportowej Szkoły Podstawowej wokół dużego stołu, zgromadzili się mieszkańcy gminy Maciejowice oraz zaproszeni goście. W spotkaniu wzięły udział również przedstawiciele zespołów ludowych w swoich strojach, strażacy czy środowiska sportowe. Wójt Sylwester Dymiński w swoim wystąpieniu podsumował mijający rok, który pod względem działań inwestycyjnych był dla gminy bardzo udany. Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak odnosząc się do wystąpienia Wójta, pogratulował całej społeczności działania prorozwojowego, które powoduje że ziemia maciejowicka się zmienia na lepsze z każdym rokiem. "Na nadchodzące Święta życzę wiele radości, refleksji oraz realizacji planów w Nowym Roku. W tych wyjątkowych dniach, wiele radosnych chwil, zadowolenia oraz błogosławieństwa Bożego". Po podzieleniu się opłatkiem, przy śpiewie kolęd przystąpiono do wieczerzy wigilijnej.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.