Bieg "AVON kontra przemoc"

Opublikowano 18 czerwiec 2012
 

W niedzielne południe mieszkańcy naszego regionu mogli wziąć udział w biegu ulicznym. Trzecia edycja „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Prawie 1 tys. W biegu rodzinnym na 2 kilometry wziął udział także poseł Grzegorz Woźniak z synem Tomkiem.

 

- Uprawienie sportu uważam za bardzo ważne dla dobrego samopoczucia. Czy to jest piłka nożna, czy bieganie , czy inna dyscyplina. Z moim synem gramy w piłkę, ale też nie miałem oporów, żeby rekreacyjnie wystąpić w biegu rodzinnym. Jeżeli czas pozwala dobrze jest znaleźć czas na wspólne rodzinne uprawianie sportu. Z podziwem patrzyłem na zawodników z Polski i zagranicy, którzy w tym upale pokonali dystans 10 kilometrów. Serdeczne gratulacje dla organizatorów biegu, a szczególnie dyrektora Michała Kopika, za to że potrafi zorganizować z sukcesem tak dużą imprezę na naszej ziemi – mówi Grzegorz  Woźniak.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.